8.4 C
Gdynia
czwartek, 19 Wrzesień, 2019
Bank Pekao S.A. najlepszym bankiem korporacyjnym 2018 r. w Polsce wg Global Banking and Finance Review
Banki

Bank Pekao S.A. najlepszym bankiem korporacyjnym 2018 r. w Polsce wg Global Banking and Finance Review

Bank Pekao S.A. drugi rok z rzędu otrzymał tytuł Najlepszego Banku Korporacyjnego w Polsce (Best Corporate Bank in Poland 2018) przyznawany przez międzynarodowy magazyn Global Banking and Finance Review. Dla Banku Pekao S.A. to nagroda szczególnie cenna, ponieważ wysiłki bankowości korporacyjnej Pekao zostały dostrzeżone przez zagranicznych ekspertów.

Nagrody magazynu Global Banking and Finance Review są przyznawane firmom, które wyróżniają się w globalnej branży finansowej swoją innowacyjnością, wynikami czy strategią w kategoriach takich jak: bankowość, forex, fundusze hedgingowe, fundusze emerytalne, compliance.

– Rok 2018 był dla Banku Pekao S.A. bardzo udany w bankowości korporacyjnej pod względem wolumenu i wartości transakcji, finansowaliśmy fuzje i przejęcia, inwestycje infrastrukturalne i inne. Umocniliśmy pozycję lidera na rynku korporacji, gdzie co druga duża polska firma jest naszym klientem – mówi Tomasz Styczyński, Wiceprezes Zarządu Banku Pekao S.A. – Wyróżnienia i nagrody uważam zawsze za potwierdzenie, że nasze wysiłki mają duży sens i są pozytywnie odbierane przez klientów, ale także jako zobowiązanie do kontynuacji ciężkiej pracy i świadczenia usług na najwyższym światowym poziomie.

Global Banking & Finance Review to jeden z wiodących międzynarodowych magazynów dedykowanych tematyce finansowej. Jego nagrody, o których  decyduje grono międzynarodowych ekspertów są  przyznawane od 2011 roku. Magazyn wydawany online i w formie tradycyjnej skierowany jest do właścicieli firm, prezesów,  dyrektorów finansowych, kadry menedżerskiej, analityków. Ma odbiorców niemal na całym świecie.

Leave a Comment

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Akceptuję Czytaj więcej